Главная страницаОбратная связьПоиск
НовостиКомпании и организацииРекламаБЛОГ
Пресс релизы
Новые продукты
Рынок напитков
Обзор прессы
Актуальное интервью
блог

"ВЛАСНА СПРАВА" рекомендует

Актуальное интервью   
20.09.2016

Эксклюзивное интервью Фортунато Гуадалупи для LandLord: «Предпочитаю управлять людьми, а не процессами»
В сентябрьском номере аграрного глянца LandLord опубликовано эксклюзивное интервью Генерального директора «ТЕРРА ФУД» Фортунато Гуадалупи — «Предпочитаю управлять людьми, а не процессами».
Опросы   
Для приготовления пищи, чая в домашних условиях Вы обычно используете воду:
Главная > Новости > Новости рынка > Київський завод Carlsberg Ukraine зменшує споживання природних ресурсів
Версия для печати
Київський завод Carlsberg Ukraine зменшує споживання природних ресурсів
Воспользуйтесь возможностью и бесплатно разместите пресс-релиз или новость Вашей компании в этом разделе. Присылайте его по адресу editor@VlasnaSprava.info.

21.07.2017

Уже кілька років поспіль компанія Carlsberg Ukraine працює над скороченням споживання природних ресурсів і впроваджує енергоефективні технології. Зокрема, такі цілі втілюються через  використання альтернативних джерел енергії, модернізацію системи освітлення та введення інновацій на виробничих лініях.  

Компанії вдалося істотно скоротити споживання природного газу завдяки альтернативному джерелу енергії — біогазу. Спосіб здобування біогазу є екологічним: це продукт життєдіяльності живих мікроорганізмів, який виробляється при очищенні стічних вод на очисних спорудах перед скиданням в міську каналізацію.  

У 2016 році заміна природнього газу біогазом на київському заводі Carlsberg Ukraine склала майже 13% (в еквіваленті природнього газу це 460 тис.м3), що дозволило зекономити 3,2 млн. гривень. Цього року цілі ще більш амбітні: компанія планує отримати не менше 15% біогазу від загальної кількості витраченої теплової енергії. Орієнтовно, це складе 570 тис.м3, а у грошовому вираженні — дозволить заощадити майже 4 млн. гривень. 

Також на київському пивоварному заводі продовжується проект з модернізації освітлення на виробництві. Люмінесцентні світильники поступово замінюються на світильники з LED-технологією (Light Emitting Diode). Для порівняння: термін роботи нових світильників у середньому складає десять років, тоді як люмінесцентні лампи необхідно було змінювати кожні два роки. Нова технологія дозволяє суттєво зменшити витрати на освітлення та обслуговування, водночас створюючи комфортні умови на робочих місцях. 

 На заводі вже встановлено лампи з LED-технологією у цеху розливу і, частково, у складських приміщеннях. Цех пивного виробництва, енергоділянка і допоміжні приміщення виробничого комплексу теж будуть повністю оснащені новим освітленням до кінця 2017 року. 

У березні 2017 року на банковій лінії виробництва заводу було впроваджено проект CDL. Він дозволяє використовувати легші кришки і, таким чином, зменшувати витрати сировини — алюмінієвого сплаву для закупорювання алюмінієвих банок. Завдяки застосуванню кришок CDL-типу компанія заощадить 0,37 євро за  кожну тисячу штук, що становить економію 931 тис. грн. за рік.  

Дмитро Марковський, заступник директора заводу, головний інженер компанії Carlsberg Ukraine: «Сьогоднішні інвестиції у розвиток енергоефективного виробництва дозволяють компанії Carlsberg Ukraine суттєво економити не тільки кошти, а й природні ресурси. Ми, як міжнародна корпорація, чудово усвідомлюємо, що піклування про навколишнє середовище є важливою складовою відповідального виробництва. Тому принцип енергоефективності є наріжним каменем нашої стратегії розвитку. Ми прагнемо варити пиво високої якості відповідально, з належною турботою про навколишнє середовище та ресурси».

Рекомендую:
Назад    |    Вверх
новости рынка   
23.08.2017
Доход крупнейшего производителя сахара вырос в 1,7 раза
Агрохолдинг "Астарта" по итогам первого полугодия 2017 года увеличил доход в 1,7 раза, прибыль упала на 3,5%.
22.08.2017
Выбор Ритейлеров 2017: определят лучших поставщиков собственных торговых марок в Украине
21 августа состоялось ЗАСЕДАНИЕ ЭКСПЕРТНОГО СОВЕТА по выбору Победителей Национальной премии Лучший Партнер Года PRIVATE LABEL-2017 среди производителей продуктовой группы товаров (FOOD) и товаров не продуктовой группы (NONFOOD).
19.08.2017
Retail Group открывает четвертый ВЕЛМАРТ в Киеве
Новый торговый объект сети ВЕЛМАРТ откроется 22 августа рядом со станцией метро Академгородок.
18.08.2017
ТМ «Галичина» удивляет потребителей новинками и особыми вкусами
Один из лидеров на рынке кисломолочных продуктов и питьевых йогуртов в Украине, молочная компания «Галичина», снова идет навстречу потребителям. Галицкие молочники предлагают новые продукт - освежающий йогурт со вкусом смородины и мяты.
18.08.2017
ТМ «Галичина» : Вдвое больше вкуса в новом формате!
Теперь любимые злаковые питьевые йогурты «Галичина» доступны в новом, в два раза большем формате - 600 гр. В обновленной линейке продукции представлены 4 вида вкусов, 2 из которых уже стали фаворитами украинцев: черника-злаки и клубника-злаки.
16.08.2017
Баядера Групп уплатила более 2 млрд грн налогов
Компания Святослава Нечитайло подтвердила статус основного налогоплательщика алкогольной отрасли. По итогам прошлого года налоговые отчисления Национальной Водочной Компании (НГК), которая входит в холдинг Баядера Групп, в государственные бюджеты Украины всех уровней составили 2,1 млрд грн.
14.08.2017
«Чернігівське» обновляет дизайн упаковки
Накануне 30-летия бренд «Чернігівське» решил порадовать ценителей культового пива обновленным дизайном логотипа и упаковки. Уже в августе основная линейка «Чернігівське» будет представлена в новой цветовой гамме – золотой, серебряной, красной, черной.
14.08.2017
18-20 жовтня у Львові відбудеться ХІ Спеціалізованa виставкa «Готельний та ресторанний бізнес – 2017»
Запрошуємо Вас на ХІ Спеціалізовану виставку «Готельний та ресторанний бізнес – 2017», яка відбудеться в рамках Львівського міжнародного форуму індустрії туризму та гостинності.
14.08.2017
«САН ИнБев Украина» представляет St. Pauli Girl — традиционный лагер из Германии для настоящих ценителей пива
Компания «САН ИнБев Украина» рада сообщить о начале продаж нового для украинского рынка международного бренда St. Pauli Girl. Это пиво, которое производится в Бремене, центре немецкого пивоварения, уже давно покорило своим особым вкусом миллионы потребителей во всем мире.
АкваЭксперт.ру: рейтинг сайтов водной тематики