Главная страницаОбратная связьПоиск
НовостиКомпании и организацииРекламаБЛОГ
Пресс релизы
Новые продукты
Рынок напитков
Обзор прессы
Актуальное интервью
блог

"ВЛАСНА СПРАВА" рекомендует

Актуальное интервью   
20.09.2016

Эксклюзивное интервью Фортунато Гуадалупи для LandLord: «Предпочитаю управлять людьми, а не процессами»
В сентябрьском номере аграрного глянца LandLord опубликовано эксклюзивное интервью Генерального директора «ТЕРРА ФУД» Фортунато Гуадалупи — «Предпочитаю управлять людьми, а не процессами».
Опросы   
Для приготовления пищи, чая в домашних условиях Вы обычно используете воду:
Главная > Новости > Новости рынка > Парламент схвалив закон про державний контроль харчових продуктів, який сприятиме зростанню експорту української продукції в європейські країни
Версия для печати
Парламент схвалив закон про державний контроль харчових продуктів, який сприятиме зростанню експорту української продукції в європейські країни
Воспользуйтесь возможностью и бесплатно разместите пресс-релиз или новость Вашей компании в этом разделе. Присылайте его по адресу editor@VlasnaSprava.info.

18.05.2017

Верховна Рада України схвалила законопроект №0906 «Про державний контроль, що здійснюється з метою перевірки відповідності законодавству про безпечність та якість харчових продуктів і кормів, здоров’я та благополуччя тварин». Закон є одним із зобов’язань України згідно з Угодою про асоціацію з ЄС. Він запроваджує європейські правила у сфері контролю якості харчових продуктів, дає можливість українським виробникам аграрної продукції збільшити експорт в європейські країни.

«Над цим законом ми працювали понад два роки. До роботи долучилися експерти, профільні асоціації, українські виробники. Була відпрацьована кожна норма. З одного боку ми прагнули створити умови для експорту нашої аграрної продукції в європейські країни, а з іншого – захистити споживачів. Відгуки спеціалістів та європейських експертів свідчать, що нам вдалося підготувати якісний закон», – прокоментувала прийняття закону його ініціатор та автор, народний депутат, голова Всеукраїнського об’єднання малого та середнього бізнесу «Фортеця» Оксана Продан.

Нагадаємо, на цьому тижні представництво ЄС в Україні оприлюднило заяву, в якому висловило сподівання, що законопроект 0906 буде прийнято на цьому тижні. З підтримкою закону виступили профільні асоціації та експертне середовище.

Це перший в Україні закон, який встановлює деталізовані вимоги до державного контролю майже впродовж всього харчового ланцюгу – від лану до столу споживача або, як ще кажуть – «від вил до виделки». Більшість положень Закону відповідають законодавству ЄС щодо державного контролю, яке визнане в світі як одне із найбільш ефективних для забезпечення захисту споживачів і має прийнятний баланс між цим завданням та інтересами операторів ринку

Закон створює передумови для:

  • підвищення рівня захисту здоров`я та інтересів споживачів;
  • зменшення витрат операторів ринку на здійснення процедур, що пов`язані із проведенням державного контролю;
  • розбудови цивілізованих відносин між операторами ринку і єдиним контролюючим органом;
  • покращення умов ведення господарської діяльності на усіх етапах харчового ланцюгу, що, в свою чергу, забезпечить створення нових робочих місць та зростання доходів населення;
  • покращення умов для здійснення експортно-імпортних операцій з харовими продуктами, тваринами, кормами.

Рекомендую:
Назад    |    Вверх
новости рынка   
19.08.2017
Retail Group открывает четвертый ВЕЛМАРТ в Киеве
Новый торговый объект сети ВЕЛМАРТ откроется 22 августа рядом со станцией метро Академгородок.
18.08.2017
ТМ «Галичина» удивляет потребителей новинками и особыми вкусами
Один из лидеров на рынке кисломолочных продуктов и питьевых йогуртов в Украине, молочная компания «Галичина», снова идет навстречу потребителям. Галицкие молочники предлагают новые продукт - освежающий йогурт со вкусом смородины и мяты.
18.08.2017
ТМ «Галичина» : Вдвое больше вкуса в новом формате!
Теперь любимые злаковые питьевые йогурты «Галичина» доступны в новом, в два раза большем формате - 600 гр. В обновленной линейке продукции представлены 4 вида вкусов, 2 из которых уже стали фаворитами украинцев: черника-злаки и клубника-злаки.
16.08.2017
Баядера Групп уплатила более 2 млрд грн налогов
Компания Святослава Нечитайло подтвердила статус основного налогоплательщика алкогольной отрасли. По итогам прошлого года налоговые отчисления Национальной Водочной Компании (НГК), которая входит в холдинг Баядера Групп, в государственные бюджеты Украины всех уровней составили 2,1 млрд грн.
14.08.2017
«Чернігівське» обновляет дизайн упаковки
Накануне 30-летия бренд «Чернігівське» решил порадовать ценителей культового пива обновленным дизайном логотипа и упаковки. Уже в августе основная линейка «Чернігівське» будет представлена в новой цветовой гамме – золотой, серебряной, красной, черной.
14.08.2017
18-20 жовтня у Львові відбудеться ХІ Спеціалізованa виставкa «Готельний та ресторанний бізнес – 2017»
Запрошуємо Вас на ХІ Спеціалізовану виставку «Готельний та ресторанний бізнес – 2017», яка відбудеться в рамках Львівського міжнародного форуму індустрії туризму та гостинності.
14.08.2017
«САН ИнБев Украина» представляет St. Pauli Girl — традиционный лагер из Германии для настоящих ценителей пива
Компания «САН ИнБев Украина» рада сообщить о начале продаж нового для украинского рынка международного бренда St. Pauli Girl. Это пиво, которое производится в Бремене, центре немецкого пивоварения, уже давно покорило своим особым вкусом миллионы потребителей во всем мире.
07.08.2017
Самые новые тенденции в бизнесе озвучат на PrivateLabel-2017: Украина и мир
Более 350 ритейлеров, производителей и поставщиков уже активно обсуждают новые идеи для бизнеса. Они встретятся 31 августа на самой ожидаемой встрече года PrivateLabel-2017!
01.08.2017
Запорожский завод Сarlsberg Ukraine наращивает объемы производства биогаза
Забота об окружающей среде является важной частью стратегии устойчивого развития Carlsberg Ukraine и ее целей в рамках программы «Together Towards Zero». Такая позиция предусматривает внедрение новых экологических инициатив и совершенствование существующих систем.
АкваЭксперт.ру: рейтинг сайтов водной тематики